PLWH Dnepropetrovsk

ЛЖВ Днепропетровск

РУС УКР ENG

 

 
 

Звернутись до правління 
Дорогі друзі!
Для максимально швидкого вирішення проблем ми зробили на сайті не просто «форму зворотного зв’язку», листи з якої отримує незрозуміло хто, а спеціальний блок «звернутись до Голови правління відділення», всі повідомлення якого  я читаю особисто.

За допомогою цієї форми мені написало безліч людей і , що приємно, скарг серед цих листів майже не було. Багато людей писали слова подяки, хвалили конкретних співробітників, а мені казали, що якщо вже є форма «поскаржитись», то повинна бути і форма «похвалити». І це правильно – адже не можна зводити спілкування тільки до скарг.

Звичайно, якщо ви хочете написати мені про проблему, з якою зіткнулися під час отримання послуг у нас – ви можете це зробити і я обов’язково вирішу її в найкоротші терміни. Мій e-mail tkachuk(песик)network.org.ua, всі листи я читаю сам.

А якщо раптом ви хочете похвалити організацію або якогось працівника, запропонувати якесь поліпшення для нашої роботи або просто познайомитися зі мною  – пишіть також :)

Буду радий будь-яким коментарям, зауваженям і пропозиціям, пов’язаним з роботою Днепропетровского відділення мережі ЛЖВ.

Спасибі, що залишаєтеся з нами!